رنگ سال 1400بزرگترین شرکتی که هر سال رنگ سال را تعیین می کند ، کمپانی پانتون یا پنتون است . اما معیارهای کلی در انتخاب رنگ سال توسط این شرکت چیست ؟ این شرکت هرساله با توجه به وقایع و شرایط زندگی مردم و حس و حال حکم ‌فرما بر دنیا رنگ سال را انتخاب می‌کند . این شرکت رنگ سال 1400 یا رنگ سال 2021 را رنگ زرد روشن لیمویی در کنار رنگ خاکستری روشن معرفی کرده است .

همانطور که در ابتدا گفتیم انتخاب رنگ سال بر اساس وقایع و شرایط زندگی و حس و حال حکم ‌فرما بر جامعه صورت می گیرد . انتخاب رنگ های امسال نیز از شرایط قرنطینه و شیوع ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ تاثیر پذیرفته است .

کد رنگی های اصلی انتخابی شرکت پنتون برای سال 2021 دو کد رنگی زیر می باشند :

  • Ultimate Gray 17-5104
  • Pantone llluminating 13-0647

رنگ سال 2021 یا رنگ سال 1400 ترکیبی با پیامی از قدرت و امید را به شما منتقل می کند که ماندگار و نشاط آور است . می توان آن را به صورت حرکت از افسرگی به نشاط نیز در نظر گرفت .

امسال این دو رنگ قوی ‌ترین رنگ‌ها در دنیای مد ( خصوصا در پوشاک بانوان ) و دکوراسیون هستند و آشنا بودن با آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا دکوراسیون خانه و استایل خود را به روز کنید و تغییراتی اساسی در زندگی‌تان ایجاد نمایید .

چون هدف و فعالیت ما در زمینه پوشاک خصوصا پوشاک بانوان است بهتر است به بررسی رنگ سال در این زمینه بپردازیم .

رنگ مانتو سال 1400 چیست ؟

قبلا در مورد رنگ سال 1400 توضیح دادیم .

رنگ زرد روشن امسال با کد رنگی PANTONE 13-0647 یک رنگ شاد و سرزنده است که می‌توان برای عید و سال نو از آن در البسه ای مانند مانتو و شومیز بهره برد .

رنگ خاکستری نیز با کد رنگ PANTONE 17-5104 یک رنگ جذاب در کنار زرد خواهد بود که استفاده از این دو رنگ در کنار هم موجب ایجاد ترکیبی خیره کننده و زیبا می‌شود و یک ست بسیار زیبا را به شما ارائه می دهد .

لازم است مجددا بیان کنیم که ردپای ویروس کرونا در انتخاب این رنگ ها کاملا محسوس است .

رنگ سال 1400رنگ مانتو سال 1400

تفسیر این دو رنگ

سال ۲۰۲۰ با گسترده شدن و پاندمی جهانی کرونا ، این ویروس به گونه‌ ای متفاوت دنیا را به سوی بهت و نگرانی پیش برد . حال و روز مردم دنیا با شیوع یک بیماری عجیب و واگیر تغییر کرد و انتخاب رنگ سال 1400 برگرفته از مفهوم این روزهای دنیا است . رنگ خاکستری به معنای مکانی نیمه تاریک است که در میان سیاهی و سفیدی قرار دارد و دنیا را به سمتی مبهم پیش برده است .

رنگ سال 1400رنگ مانتو سال 1400

رنگ خاکستری نشان از این دارد که دنیا هیچ گاه به سمت سیاهی نرفته و اگر ثبات و امید در قلب‌ها زنده بماند ، ناامیدی فراگیر نخواهد شد . در این میان زرد روشن لیمویی همانند یک نور درخشان در میان این تاریکی‌ها می‌درخشد و نویدی امیدبخش در قلب‌ها ایجاد می‌کند . این‌ها اظهاراتی هستند که مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون در مصاحبه خود با نیویورک تایمز اظهار کرده است .

شما دوستان می تونین در وب سایت هیولند جذاب ترین مدل های مانتو ، شومیز ، تونیک و هودی و سویشرت  و … انواع مختلف مدل های لباس زنانه که متنوع ترین و زیباترین مدل های موجود هستند رو مشاهده کرده و با قیمت مناسبی که هر کار داره اونو خریداری کنید .

رنگ سال 1400رنگ مانتو سال 1400

یادتون نره پیج ما در اینستاگرام رو هم فالو کنید ، محصولات ابتدا در پیج قرار داده میشه و سپس به وب سایت تزریق میشه .

امیدوارم در این پست و مقاله تونسته باشیم به شما اطلاعات مفیدی ارائه کرده باشیم . و رضایت شما عزیزان را برآورده کرده باشیم .

ما یعنی فروشگاه پوشاک هیولند پیوسته سعی می کنیم جدیدترین و زیباترین محصولات رو با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار بدیم .

منبع : www.pantone.com