درباره ما

Heevland راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت و تکنولوژی روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است . در خرید اینترنتی منافع بسیاری وجو دارد و این منافع هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند . با توجه به شرایط پیش آمده امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است .

امروزه با وجود مشغله‏‌های روزانه ، بهای اوقات فراغت ما بسیار گرانبها‌تر شده است . همه ما برای اوقات فراغتمان برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم . دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از ماها اولویت خود را از دست داده است . صرف اوقات فراغت برای تفریح ، آموزش ، ورزش ، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تری مانند خرید کردن دارند .

امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد ، از جمله برای انتخاب و خرید کالا . دیگر کمتر کسی برای خرید کالا ، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند .
مشتریان در تلاشند پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را ببرند . مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند . زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر ، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد .

اهداف Heevland

در فروشگاه اینترنتی هیولند ما برآنیم که بتوانیم پوشاک و اکسسوری مورد نیاز افراد مختلف با سلیقه های متفاوت را با قیمتی بسیار
مناسب در اختیار آنان قرار دهیم تا در این راه هم بتوانیم برای خود کسب درآمد کنیم و
هم هزینه های گزافی را که افراد در این راه صرف می کنند کاهش دهیم .
امیدواریم در این مسیر بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم .

پوشاک مردانه

پوشاک مردانه

پوشاک زنانه

پوشاک زنانه

اکسسوری

اکسسوری

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید